Job Weasel - Prace v Nemecku Pečovatelka / ošetřovatelka - Chemnitz, Německo - Job Weasel

Nabídka práce v Německu – Pečovatelka / ošetřovatelka – Chemnitz, Německo

Přijmeme uchazeče na pozici pečovatelka/ošetřovatelka pro péči o sedm až osm klientů ve městě Chemnitz. Ačkoli je tato pozice vyhledávaná jako práce pro ženy, uvítáme i muže, kteří mají vzdělání nebo praxi v péči o seniory. Jednotliví klienti žijí v bytových domech s pečovatelskou službou, kterou budete zajišťovat právě Vy. Pracovat budete v týmu s odborně proškoleným kolegou nebo kolegyní. Nejedná se o práci pro personální agenturu, zaměstnání pouze zprostředkováváme, ale pracovní smlouvu s vybraným uchazečem uzavře přímo zaměstnavatel.

Náplň práce:

  • Každodenní pomoc seniorům s osobní hygienou, stravováním i trávením volného času
  • Dohled nad užíváním pravidelných léků
  • Veškeré činnosti spadající do péče o seniory

Požadavky na uchazeče:

  • Odborné vzdělání ve zdravotnickém oboru např. pečovatel, zdravotní sestra nebo odborná praxe v péči o seniory
  • Porozumění a empatie
  • Flexibilita, protože o seniory je postaráno ve 3směnném systému 7 dní v týdnu
  • Dobrá znalost němčiny od A2
  • Řidičský průkaz a auto k dojíždění do zaměstnání

Nabízíme:

  • Německá pracovní smlouva
  • Práce v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Výdělek 11,00 EUR / h
  • Podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské dávky atd.)
  • Česky mluvící kontaktní osoba

Tato práce je vhodná pro muže i ženy. V případě zájmu o práci pečovatelky kontaktujte personalistku Barboru Havlinovou z personální agentury Starke Jobs Aue na tel. +420603142799 nebo na e-mailu aue@starke-jobs.com.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář