Job Weasel - Prace v Nemecku Lékárník / lékárnice - Borberg (Kirchberg), Německo - Job Weasel

Lékárník / lékárnice – Borberg (Kirchberg), Německo

Práce v Německu – Lékárník / lékárnice – Borberg (Kirchberg), Sasko

Síť lékáren Sindy Krause – Apotheken je svou velikostí čítající tři filiálky sice malou rodinnou firmou, nicméně svým významem patří mezi uznávaná zdravotnická zařízení ve svém oboru. Kromě toho, že klade důraz na odbornost a pečlivost při poskytování služeb a poradenství pacientům a klientům lékárny, pečuje také o své zaměstnance. Kromě stabilního zaměstnání tak Sindy Krause nabízí také celou řadu benefitů, které dělají práci v jejích lékárnách odlišnou od ostatních zaměstnavatelů v regionu.

Náplň práce na pozici lékárník / lékárnice:

  • Prodej léčiv a pomůcek – výdej na recept, volný prodej, poradenství
  • Pravidelné střídání pohotovostních služeb
  • Příprava suspenzí a léků o různých koncentracích v rozsahu možného provádění v lékárnách

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru farmaceut
  • Alespoň 2 roky praxe v lékárně
  • Samostatnost, spolehlivost, orientace na zákazníka
  • Němčina a angličtina
  • Asertivitu při jednání, trpělivost, schopnost zachovat chladnou hlavu

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou, zákonná pojištění v Německu
  • Plat dle předchozí praxe zkušeností
  • Zaměstnancům nabízíme také příspěvek na bydlení nebo na dopravu
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Možnost dalšího vzdělávání na náklady zaměstnavatele
  • 2x týdně oběd na pracovišti zdarma

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. V případě zájmu zašlete své Bewerbung v němčině na mail team@sindy-krause-apotheken.de.