Job Weasel - Prace v Nemecku Pečovatel/ka - Tirschenreuth, Bavorsko - Job Weasel

Pečovatel/ka – Tirschenreuth, Bavorsko

Job Expired

Práce v Bavorsku – Pečovatel/ka – Tirschenreuth, Německo

V sociálně terapeutickém centru poskytujeme komplexní péči o klienty s psychickým onemocněním. Jsme zřizovateli domů s neustálou péčí Waldnaab v Tirschenreuthu a stacionářů v Tirschenreuthu a ve Weidenu. Péči poskytujeme také ambulantně klientům starším 14 let. Pro domov Waldnaab aktuálně hledáme posilu týmu na pozici pečovatelka / ošetřovatelka seniorů a duševně nemocných. Nástup možný od 15.03.2022. Práce je možná na plný i částečný úvazek (Vaši preferenci uveďte do přihlášky k výběrovému řízení). Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy.

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Rozsáhlou nabídku školení a dalšího vzdělávání
  • Benefity: příspěvky na penzijní spoření, kartu výhod, Lebensarbeitszeitmodell atd.
  • Možnost vnést do práce s klienty a chodu domova vlastní nápady

Náplň práce:

  • Péče o klienty s psychickým onemocněním
  • Spolupráce na vytváření programu individuální péče a jeho implementace
  • Pomoc a podpora klientů v oblasti praktického života
  • Pravidelné pohovory s klienty
  • Vedení skupinových terapií a nabídky volného času

Očekáváme:

  • Vaši schopnost pracovat v týmu, flexibilitu, empatii, ale i silnou osobnost
  • Organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz
  • Ochota pracovat na směny a o víkendech
  • Vítáme praxi na psychiatrii nebo v péči o handicapované

Zaujala Vás tato nabídka práce?

Pak nám zašlete písemnou přihlášku k výběrovému řízení na adresu:

Sozialteam – STZ Nordoberpfalz

Pleierstraße 4 | 95643 Tirschenreuth

Kontaktní osoba: Gabriele Englmann, STZ-Leiterin

Telefon: 0 96 31 / 6 00 – 5 21 | E-Mail: gabriele.englmann@sozialteam.de

Rádi s Vámi povedeme pohovor i po telefonu nebo přes videokonferenční hovor.

V případě zaslání přihlášky e-mailem nahrajte, prosím, veškeré dokumenty ve formátu .pdf. Děkujeme!

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!
Nové pracovní nabídky e-mailem!