Job Weasel - Prace v Nemecku Servisní pracovník pro údržbu automatů - Oberfrank, Oberpfalz

Servisní pracovník pro údržbu automatů – Oberfrank, Oberpfalz

Nabídka práce v Německu – Servisní pracovník pro údržbu občerstvovacích automatů – Oberfrank, Oberpfalz

Pro oblast Oberfranken a Oberpfalz hledáme s nástupem ihned uchazeče na pozici servisní pracovník pro údržbu občerstvovacíh automatů. Hlavním požadavkem je, abyste kladli důraz na kvalitu provedené práce.

Náplň práce:

  • Čištění nápojových automatů
  • Doplňování obsahu automatů
  • Provádění jednoduchých údržbových prací
  • Komunikace s klienty

Požadujeme:

  • Ukončené střední odborné vzdělání
  • Německý jazyk
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pečlivost, přesnost, smysl pro detail, spolehlivost
  • Příjemný vzhled, slušné vystupování, diskrétnost a loajalita

Nabízíme:

  • Práce v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci v přátelském týmu
  • Pracovní oblečení zdarma

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud vás nabídka práce na pozici servisní pracovník pro údržbu občerstvovacích automatů zaujala, pošlete nám své Bewerbung na adresu:

Alois Dallmayr Automaten-Service GmbH & Co.KG

Niederlassung Waldershof

F.-W.-Raiffeisenstraße 9, 95679 Waldershof

Více informací vám poskytne pan Udo Hasenbank na telefonu +49 03765/ 386957-11 či na mailu Reichenbach@dallmayr.de