Job Weasel - Prace v Nemecku Seřizovač děrovacího lisu - Grünhain-Beierfeld, Německo - Job Weasel

Seřizovač děrovacího lisu – Grünhain-Beierfeld, Německo

Práce v Německu – Seřizovač lisu – Grünhain-Beierfeld, Německo

Nabídka dlouhodobé práce v Německu přes agenturu: V saském Grünhain-Beierfeldu, jen kousek od hranic v blízkosti Karlových Varů, se nachází společnost specializující se na dodávku kovových sestav, výlisků, bezpečnostních dílů a ohýbaných dílů. V současné době rozšiřuje svůj tým o vhodného kandidáta na pozici seřizovač lisu. Tato nabídka práce je určena mužům i ženám na denní dojíždění.

Náplň práce:

  • Seřizování a obsluha automatických strojů/lisů do 630 tun
  • Samostatná implementace nastavovacích procesů včetně programových úprav
  • Kontrola závad nářadí a strojů a jejich hlášení údržbě
  • Výroba podle technické dokumentace s ohledem na kvalitu i kvantitu

Požadujeme:

  • Zkušenosti s obsluhou děrovacích lisů, s jejich seřizováním a programováním
  • Znalosti v oblasti kontroly kvality
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Průkaz obsluhy průmyslových vozíků a jeřábů
  • Ochotu pracovat na směny
  • Němčinu na úrovni nejméně A2 – nutná schopnost samostatně komunikovat s kolegy
  • Řidičský průkaz a vlastní auto na dojíždění do práce

Nabízíme:

  • Práci v Německu na plný úvazek
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění včetně přihlášení k nim v případě první práce v Německu
  • Zaškolení, možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na důchodové spoření
  • Náborový příspěvek
  • Odpovídající mzdové ohodnocení

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás nabídka práce na pozici seřizovač lisu zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue na e-mailu aue@starke-jobs.com.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář