Job Weasel - Prace v Nemecku Práce v Německu na denní dojžídění - CNC obráběč - Plauen, Německo

CNC obráběč – Plauen, Německo

Práce v Německu – CNC obráběč – Plauen

Volné místo v Německu přes agenturu: Pro společnost s více než osmdesáti lety zkušeností a tradice ve výrobě kovových součástek pro další zpracování ve strojírenství, stavebnictví, výrobě nákladních i zemědělských vozidel a komunální techniky hledáme uchazeče o práci na pozici CNC frézař / CNC obráběč. Firma se nachází ve městě Plauen jen kousek od hranic s Českou republikou, nabídka práce je tak ideální pro pendlery na denní dojíždění. Nástup možný ihned!

Náplň práce:

  • Obsluha CNC stroje a jeho nastavení podle konkrétní výroby
  • Zpracování sériových objednávek (dodávka materiálu, výměna výrobních nástrojů)
  • Samostatný dohled nad kvalitou výrobního procesu (měření, zkoušení, dokumentace)

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru kovoobrábění
  • Předchozí zkušenosti s obsluhou CNC stroje výhodou
  • Flexibilita, spolehlivost, schopnost práce v týmu
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Německou pracovní smlouvu, německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění, nárok na Kindergeld
  • Tarifní mzdu dle platných předpisů v závislosti na délce vaší praxe

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce na pozici CNC frézař / CNC obráběč ve Plauen zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue na e-mailu aue@starke-jobs.com.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář