Job Weasel - Prace v Nemecku Elektrikář - Bad Lobenstein, Německo - Job Weasel

Elektrikář – Bad Lobenstein, Německo

Job Expired

Práce v Německu – Elektrikář – Bad Lobenstein, Německo

Společnost Zweckverbandes Wasser und Abwasser Lobensteiner Oberland (ZV WALO), která je odpovědná za zásobování oblasti Durynské vysočiny pitnou vodou a čištěním odpadních vod, přijme do svého týmu uchazeče nebo uchazečku na pozici elektrikář / elektrikářka. Nástup dle dohody. Pracovní poměr na plný úvazek bude sjednán na dobu neurčitou.

Náplň práce:

  • Údržba nízkonapěťových a elektronických řídících systémů v celém zásobovacím a čistícím procesu a odstraněná případných závad
  • Spolupráce na rozšiřování technologií dálkových procesů
  • Montáž elektroinstalací a technických zařízení budov
  • Překlad a opravy elektrických a ovládacích kabelů včetně instalací spojovacích objímek a koncovek
  • Revize a opravy přenosných elektrických zařízení
  • Implementace předpisů BOZP a PO, technických specifikací a dalších právních předpisů

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání v oboru elektroinstalatér, elektrikář, technik automatizace, elektromechanik a obdobné
  • Ochota brát pohotovost mimo běžnou pracovní dobu
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na plný úvazek a dobu neurčitou
  • Plat dle tarifu v platové skupině 7 dle dosavadních zkušeností

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. V případě zájmu zasílejte své Bewerbung v němčině do 6. listopadu 2022 mailem na info@zvwalo.de a do předmětu e-mailu napište „Bewerbung für die Stelle als Betriebselektriker/in“ nebo poštou na adresu:

Zweckverband Wasser und Abwasser
Lobensteiner Oberland
Poststraße 38, 07356 Bad Lobenstein

Více informací poskytnou pan Dr. Meusel, paní Sell nebo pan Grüner na telefonu +49036651/637-0.

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!