Job Weasel - Prace v Nemecku Servisní mechanik strojů na míchání barev - Job Weasel

Servisní mechanik strojů na míchání barev

Práce v Německu – Servisní mechanik – Německo

Společnost Grootec GmbH působí v oblasti servisu a údržby strojů na míchání barev již více než 20 let. Hlavní působností firmy Grootec je Německo. aktuálně hledáme posilu našeho týmu na pozici servisní mechanik strojů na míchání barev.

Náplň práce:

  • Servis a údržba strojů na míchání barev dle požadavků zákazníka
  • Samostatná a systematická činnost při hledání chyb, jejich diagnostiky a odstranění přímo na místě
  • Provádění oprav a uvádění strojů do provozu
  • Proškolení zaměstnanců zákazníka o práci se stroji

Požadavky na uchazeče:

  • Ukončené vzdělání jako elektronik nebo mechanik
  • Výhodou předchozí praxe v oblasti zákzanického servisu
  • Znalosti práce s PC
  • Orientace na zákazníka a flexibilita
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • Ochota cestovat (pracovní týden od Po do Čt/Pá)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zaškolení
  • Zajímavou práci s pestrou pracovní náplní
  • Zaměstnání na plný úvazek se zajímavým výdělkem
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Velmi často pracovní týden pouze od pondělí do čtvrtka

Tato nabídka je určena mužům i ženám. V případě zájmu posílejte životopis na mail@grootec.de.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku

Kontaktujte nás