Job Weasel - Prace v Nemecku Silničář - Annaberg-Buchholz, Německo - Job Weasel

Silničář – Annaberg-Buchholz, Německo

Práce v Německu – Pracovník technických služeb / Silničář – Annaberg-Buchholz, Německo

Přijmeme uchazeče na pozici pracovník technických služeb do města Annaberg-Buchholz. Tato nabídka práce v Německu je sezónní, na starosti budete mít jako úklid vozovek a chodníků od sněhu ve městě Annaberg-Buchholz. Pracovní doba dle aktuální situace, některé dny nebudete muset vyjíždět takřka vůbec, jindy ale bude třeba, abyste byli připraveni vyjet i v noci. Tato pracovní nabídka je ideální pro obyvatele Vejprt. Možno přijmou i více lidí najednou. Pozici obsazujeme od 1.11.2019.

Náplň práce na pozici silničář:

  • Úklid pozemních komunikací od sněhu a ledu
  • Posyp chodníků
  • Kontrolu nad svěřenými částmi města

Požadavky na uchazeče:

  • Flexibilita – být připraven vyjet podle aktuálního počasí
  • Mít platný řidičský průkaz
  • Vlastní automobil na cestu do práce – silnice mezi městy bývají obvykle dobře udržované
  • Jako silničář byste se měl/a dorozumět se německy

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na částečný úvazek
  • Sezónní zaměstnání – vhodné pro letní sezónní zaměstnance
  • Pracovní dobu podle aktuálního počasí
  • Proškolení na pozici silničář
  • Mzdu podle tarifní smlouvy ve výši 9,66 € /hod.

Tato pracovní nabídka je vhodná pro muže i ženy.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář