Job Weasel - Prace v Nemecku Práce ve fabrice: Práce v Pirně - VELKÝ NÁBOR! - Job Weasel

Práce v Pirně a okolí – Velký nábor pro práce ve fabrice

Pro několik výrobních závodů v Pirně a okolí hledáme několik uchazečů na pozici operátor výroby. Firmy působí v odvětví kovovýroby a elektroprůmyslu, vaším úkolem bude jednoduchá obsluha strojů a kontrola kvality hotových výrobků. Pro práce ve fabrice požadujeme znalosti němčiny alespoň na úrovni A2 a vlastní auto na dojíždění do práce.

Náplň práce:

  • Vkládání materiálu ke zpracování do výrobního stroje
  • Dohled nad výrobním procesem, odstranění drobných nedostatků
  • Kontrola kvality hotových výrobků
  • Balení obrobků a jejich příprava k expedici
  • Dodržování zásad bezpečnosti práce

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenosti ve výrobě výhodou
  • Znalosti němčiny alespoň na úrovni A2
  • Spolehlivost, pečlivost, týmovost
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr a dobu neurčitou kousek od hranic
  • Mzdu dle tarifní smlouvy
  • Možnost kariérního růstu

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Lauensteinu na e-mailu lauenstein@starke-jobs.com.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář