Job Weasel - Prace v Nemecku Obsluha CNC strojů - Löbichau, Německo - Job Weasel

Práce v Německu s ubytováním – Obsluha CNC strojů – Löbichau

Nabídka práce v ubytováním zdarma! Obsluha CNC strojů v Německu, Löbichau. Práce na tři směny, nutná němčina na úrovni alespoň A2 – stačí rozumět základním požadavkům na pracovišti.

Náplň práce:

  • Obsluha CNC a jejich drobná údržba
  • Základním předpokladem pro přijetí do pracovního poměru je práce s posuvnými měřidly a moderními měřícími systémy

 Požadavky:

  • Vzdělání v oboru kovoobrábění
  • Praxe v oblasti obsluhy CNC strojů
  • Orientace v technických výkresech a schopnost číst je
  • Zkušenost v zacházení s měřícím zařízením
  • Znalost němčiny min. na úrovni A2

Nabízíme:

  • Práci v Německu na dobu neurčitou
  • Německou pracovní smlouvu, německé sociální pojištění s nárokem na Kindergeld
  • Výdělek od 13,50 €/hod. + Fahrgeld
  • Ubytování zdarma!

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce na pozici obsluha CNC stroje zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Lauensteinu na e-mailu lauenstein@starke-jobs.com.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář

Kontaktujte nás