Job Weasel - Prace v Nemecku Operátor výroby - Halsbrücke, Německo - Job Weasel

Práce v Německu – Operátor výroby – Halsbrücke

Personální agentura Starke Jobs se sídlem v Německu hledá uchazeče o práci na pozici operátor výroby pro renomovanou společnost působící v chemickém průmyslu, která se nachází v saském Halsbrücke nedaleko Freibergu. Vaším úkolem bude pracovat na recyklaci a výrobě vysoce kvalitních chemických produktů.

Náplň práce:

  • Provádění jednoduchých výrobních a montážních prací pomocí výrobního stroje
  • Dohled nad výrobním procesem
  • Balení hotových výrobků, jejich opatření etiketou, příprava k expedici
  • Kontrola kvality vyrobených produktů
  • Zpracování výrobní dokumentace
  • Čištění stroje a úklid pracoviště
  • Dodržování zásad bezpečnosti práce a interních předpisů

Operátor výroby by měl splňovat:

  • Výhodou jsou předchozí zkušenosti s obsluhou stroje, ideálně v chemickém průmyslu
  • Technické myšlení, manuální zručnost
  • Ochota pracovat ve směnném provozu „rollende Woche“ – víkendy i svátky
  • Znalost němčiny alespoň A2
  • Spolehlivost, schopnost práce v týmu, smysl pro zodpovědnost

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Sociální a zdravotní pojištění v Německu
  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr, s nárokem na důchod a Kindergeld 250 € na dítě
  • Hodinová mzda dle tarifní smlouvy
  • Příplatky za noční či práci o svátcích

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Lauensteinu na e-mailu lauenstein@starke-jobs.com.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář