Job Weasel - Prace v Nemecku Prodavačka v řeznictví - Werda, Německo - Job Weasel

Prodavačka v řeznictví – Werda, Německo

Práce v Německu – Prodavačka v řeznictví – Werda, Německo

Přijmeme uchazeče na pozici prodavač/prodavačka do řeznictví v Německu. Tato práce v Německu je vhodná pro zájemce z okolí Sokolova a Chebu na denní dojíždění. Vaším zaměstnavatelem bude rodinné řeznictví v německém městě Werda.

Náplň práce:

  • Obsluha zákazníků u obslužného pultu
  • Doplňování chlazeného pultu
  • Dodržování a provádění předpisů HACCP

Požadavky:

  • Vzdělání v oboru prodavačka nebo řezník
  • Praxe výhodou, ale není nutná, místo je vhodné i pro absolventy
  • Schopnost samostatné práce
  • Trpělivost, ochota poradit, ideální práce pro všechny, kteří jsou v kontaktu s lidmi rádi
  • Bezpodmínečně nutná znalost němčiny alespoň na úrovni B2

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
  • Pracovní smlouvu v Německu podléhající odvodům na sociální a zdravotní pojištění v Německu
  • Mzdu podle tarifní smlouvy od 11 eur / hod.
  • Vánoční a letní prémie
  • 25 dní dovolené
  • Podporu česky mluvícího týmu

Tato pracovní nabídka je vhodná pro muže i ženy. V případě zájmu o pozici prodavačka v řeznictví kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs Annaberg-Buchholz.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář

Kontaktujte nás