Job Weasel - Prace v Nemecku Technický nákupčí - Zittau, Německo - Job Weasel

Technický nákupčí – Zittau, Německo

Job Expired

Práce v Německu – Technický nákupčí – Zittau, Německo

Do firmy v saském Zittau přijmeme kandidáta na pozici technický nákupčí. Na starosti budete mít zajištění dodávek materiálu, surovin a ostatních nezbytností pro zajištění plynulosti výroby. Požadujeme znalost němčiny a angličtiny, praxe v oblasti nákupu není nutná, je však velkou výhodou. Nástup je možný ihned.

Požadavky na vzdělání:

  • Ukončené vyšší odborné nebo vysokoškolské studium v oboru podnikové ekonomie, ekonomického inženýrství nebo podobné

Další požadavky:

  • Zkušenosti v oblasti technického nákupu výhodou, vítáme ale i čerstvé absolventy
  • Týmovost, velmi dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost, schopnost zorganizovat si práci
  • Velmi dobrá orientace v prostředí MS Office (Word, Excel, PowerPoint), ideálně také v SAP
  • Velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem

Náplň práce:

  • Nákup materiálu pro projekty s ohledem na ekonomičnost a efektivnost celé transakce
  • Tvorba, správa a údržba dat o materiálech, nákupech a expedici v SAPu
  • Kalkulace nákladů na dopravu a hodnocení ekonomičnosti nabídek
  • Telefonické jednání o cenách, tvorba rozpočtů
  • Průběžná analýza trhu, cenotvorba

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr v úspěšné, středně veliké společnosti
  • Individuální systém zaškolení a dalšího vzdělávání
  • Fixní část mzdy a provize dle výkonu
  • Příjemné pracovní prostředí v moderním pracovišti
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Příspěvky na stravování v kantýně a nápoje zdarma
  • Pohyblivou pracovní dobu dle Vašich potřeb

Více informací

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!

Kontaktujte nás