Job Weasel - Prace v Nemecku Práce v automotive - Obsluha stroje - Zwönitz, Německo - Job Weasel

Nabídka práce v automotive – Obsluha stroje – Zwönitz, Německo

Tato nabídka práce na pozici obsluha stroje je zprostředkována pro významnou společnost působící v automotive v saském Zwönitz. Nabídka je bez ubytování, je proto vhodná na denní dojíždění pro zájemce z Vejprt, Jáchymova a okolí.

Náplň práce:

  • Obsluha pracovních strojů – vkládání a vyjímání materiálu ke zpracování
  • Monitorování strojů při práci
  • Kontrola kvality hotových komponentů, vedení dokumentace
  • Zajištění materiálu pro výrobní linky

Požadujeme:

  • Ochota pracovat ve výrobním závodě
  • Ochota pracovat ve 3směnném systému
  • Dobrá znalost němčiny od úrovně A2 – nejste si jisti? Zkuste tento online test němčiny a ověřte své znalosti
  • Řidičský průkaz a vozidlo k dojíždění do práce (dopravu nezajišťujeme)

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Německé zdravotní, sociální a důchodové pojištění
  • Měsíční plat 2.500 € – 3.000 €
  • Příspěvky na dopravu od prvního pracovního dne
  • Prémie dvakrát ročně
  • Česky mluvící kontaktní osoba, se kterou můžete řešit všechny záležitosti týkající se práce i života v Německu po celou dobu trvání pracovního poměru

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce v automotive na pozici obsluha stroje zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue na e-mailu aue@starke-jobs.com.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář