Job Weasel - Prace v Nemecku Operátor stroje – Halsbrücke, Německo - Job Weasel

Práce v Německu – Operátor stroje – Halsbrücke

Hledáme uchazeče o práci na pozici operátor stroje do slévárny v saském Halsbrücke (60 km od Teplic). Pracoviště se nachází kousek od Freibergu, tato nabídka práce je ideální na denní dojíždění z Teplic, Krupky, Dubí, Ústí a okolí. Nástup je možný ihned, nutné vlastní auto na dojíždění.

Náplň práce ve slévárně:

  • Příprava stroje před zahájením jeho provozu
  • Dohled nad bezchybným chodem stroje
  • Příprava materiálů a nástrojů nutných k práci
  • Dodržování všech norem a standardů kvality a slévárenských postupů
  • Dodržování předpisů bezpečnosti práce

Požadavky na pozici operátor stroje:

  • Vzdělání nebo praxe odpovídající práci ve slévárně
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici ve slévárně nebo v oblasti zpracování kovů
  • Němčina na takové úrovni, abyste byli samostatně schopni domluvit se na pracovišti
  • Technické myšlení, manuální zručnost
  • Spolehlivost, týmovost, flexibilita
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Sociální a zdravotní pojištění v Německu
  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr, s nárokem na důchod a Kindergeld 250 € na dítě
  • Hodinová mzda dle tarifní smlouvy
  • Příplatky za noční či práci o svátcích

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Životopisy posílejte na lauenstein@starke-jobs.com.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář