Job Weasel - Prace v Nemecku Operátor výroby – Freiberg, Německo - Job Weasel

Nabídka práce ve Freibergu – Operátor výroby

Pro renomovanou firmu v saském Freibergu hledáme několik uchazečů o práci operátor výroby. Tato nabídka práce je tedy vhodná pro páry nebo pro kamarády, kteří chtějí pracovat spolu. Firma působí v oblasti výroby plynových generátorů a vaším úkolem bude sestavit generátory plynu podle zadání.

Náplň práce:

  • Budete montovat plynové generátory a sestavy podle pokynů
  • Musíte přitom dodržovat všechny zkušební předpisy, interní směrnice a další pracovní pokyny
  • Protože budete pracovat se strojem, může se občas něco porouchat. Vaším úkolem bude tyto poruchy bez prodlení hlásit nadřízenému
  • Po skončení práce na konci směny po sobě uklidíte pracovní prostor

Požadujeme:

  • Schopnost domluvit se německy na úrovni nejméně B1
  • Zdravé prsty a jemnou motoriku
  • Výhodou jsou zkušenosti s montáží plynových generátorů, ale není to podmínkou
  • Důležitá je však spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat na směny

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Německou pracovní smlouvu, německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění, nárok na Kindergeld
  • Tarifní mzdu dle platných předpisů v závislosti na délce vaší praxe

Tato nabídka práce ve Freibergu je určena mužům i ženám. V případě zájmu zašlete životopis na mail lauenstein@starke-jobs.com.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář