Job Weasel - Prace v Nemecku Obsluha lisu na ohraňování - Neukirchen, Německo - Job Weasel

Obsluha lisu na ohraňování – Neukirchen, Německo

Práce v Německu – Obsluha lisu – Neukirchen/Erzgebirge, Německo

Pro naši partnerskou společnost ve městě Neukirchen v Sasku přijmeme uchazeče na pozici obsluha lisu. Obsluha ohraňovacího lisu má za úkol nastavení a programování strojů, upínání nástrojů a další činnosti související s manipulací s lisem. Společnost, pro kterou budete pracovat, se již více než 50 let specializuje na výrobu elektronických skříní. Práce v Německu s možností nástupu ihned!

Náplň práce:

  • Nastavení a programování strojů
  • Upínání a zarovnání nástrojů
  • Realizace vytvořených CNC programů
  • Údržba, servisování a péče o stroje

Požadavky:

  • Zkušenosti se zpracováním plechů a s CNC stroji
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní / odpolední)
  • Znalost a čtení v technické dokumentaci
  • Týmová práce, spolehlivost, povědomí o kvalitě
  • Němčina B1

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Německé sociální a zdravotní pojištění
  • Práci na dobu neurčitou a hlavní pracovní poměr
  • Jistota práce v inovativní a rostoucí střední společnosti
  • Spravedlivé platové ohodnocení podle tarifu IGZ od 12,00 €
  • Příspěvek na Vánoce a dovolenou
  • Podporu česky mluvícího týmu

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce v Německu zaujala, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz. P

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář