Job Weasel - Prace v Nemecku Betonář, železobetonář - Großrückerswalde, Německo - Job Weasel

Betonář, železobetonář – Großrückerswalde, Německo

Práce v Německu – Betonář, železobetonář – Großrückerswalde, Německo

Nabídka práce v Německu – pro našeho partnera, německou energetickou společnost se sídlem v Großrückerswalde, hledáme vhodného kandidáta na pozici betonáře nebo železobetonáře. Rozmanitá náplň práce i zajímavé pracovní podmínky jsou ideální pro všechny,  Ideální pro dojíždění z okolí Chomutova po Karlovy Vary.

Jaká je náplň práce betonáře / železobetonáře v Německu:

  • Provádění staveb z betonu a železobetonu
  • Okrajově také výroba bednění pro opěrné zdi, výztuhy
  • Menší mostní konstrukce
  • Práce na inženýrských stavbách
  • Těsnění a izolace již hotových staveb
  • Opravy poškozených betonových konstrukcí

Požadavky na pozici betonář / železobetonář:

  • Znalost němčiny na úrovni A2 – B1
  • Výhodou vzdělání v oboru
  • Praxe v oboru betonář
  • Spolehlivost a preciznost
  • Smysl pro zodpovědnost
  • Vlastní automobil pro dopravu do zaměstnání

Co Vám za to nabídneme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvky na Vánoce a dovolenou
  • Podporu při jednání s německými úřady