Job Weasel - Prace v Nemecku Řidič vysokozdvihu - Zwönitz, Německo - Job Weasel

Řidič vysokozdvihu – Zwönitz, Německo

Práce v zahraničí – Řidič vysokozdvihu – Zwönitz, Německo

Zprostředkováváme volnou pozici řidič VZV v automotive v saském Zwönitzu. Náplní práce je včasné zásobování výrobních linek materiálem, svoz hotových výrobků k expedici a zpracovávání příslušných administrativních úkonů souvisejících se stavem na skladu a expedicí výrobků odběratelům.

Náplň práce:

  • Přeprava materiálu a zboží mezi skladem a výrobnou
  • Zajišťování dodávky materiálu k jednotlivým výrobním linkám
  • Svoz hotových výrobků a jejich příprava pro expedici odběratelům
  • Nakládací a vykládací práce
  • Vedení dokumentace

Požadujeme:

  • Platný profesní průkaz k obsluze VZV
  • Předchozí zkušenosti v logistice nebo ve správě skladu
  • Zkušenosti s řízením vysokozdvižných vozíků
  • Ochota pracovat ve 3směnném systému
  • Znalost němčiny na úrovni A2
  • Řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil kvůli dojíždění do zaměstnání

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr a německou pracovní smlouvu
  • Měsíční plat 2.500 € – 3.000 €
  • Placené pauzy
  • Příspěvky na dopravu od prvního pracovního dne
  • Spousta českých kolegů, dobré možnosti spolujízdy
  • Prémie dvakrát ročně
  • Skvělá pracovní atmosféra
  • Česky mluvící kontaktní osoba, se kterou můžete pořešit všechny záležitosti týkající se práce i života v Německu po celou dobu trvání pracovního poměru

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue na e-mailu aue@starke-jobs.com.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář