Job Weasel - Prace v Nemecku Řidič kamionu - Nebelschütz, Německo - Job Weasel

Řidič kamionu – Nebelschütz, Německo

Práce v Německu – Řidič kamionu – Nebelschütz

Nabídka práce v Německu na kumulovanou funkci operátor výroby / skladník / řidič kamionu. Do kovovýroby v Nebelschützu (60 km od Rumburku) na předměstí Kamenz hledáme uchazeče, který umí německy a rád by usedl za volant kamionu, ale už nechce být celé dny sám na cestách. Náplň práce na pozici řidič kamionu je velmi pestrá a projdete v podstatě celým výrobním procesem od naskladnění materiálu po rozvoz hotových výrobků odběratelům. Kamionem zajistíte pouze rozvoz po okolí měst Kamen nebo Drážďany a podobně, takže budete každý den zase doma.

Náplň práce:

  • Rozvod produktů společnosti odběratelům v okolí
  • Práce ve skladu – příprava dodávky
  • Provádění drobných výrobních prací v kovovýrobě

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz C
  • Kartu řidiče
  • Výhodou budou i papíry na vysokozdvih
  • Kvalifikaci podle zákona o profesní kvalifikaci řidičů
  • Němčinu na komunikativní úrovni – nejméně B1

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr, německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Fahrgeld 15 € denně
  • Zařazení do mzdových tabulek podle pracovních zkušeností

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. V případě zájmu zúčastnit se výběrového řízení pište životopisy na bautzen@starke-jobs.com.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář