Job Weasel - Prace v Nemecku Řidič VZV - Annaberg-Buchholz, Německo - Job Weasel

Řidič VZV – Annaberg-Buchholz, Německo

Práce v Německu – Řidič VZV – Annaberg-Buchholz, Německo

Pro našeho zákazníka, společnost poblíž Annabergu, přijmeme uchazeče na pozici řidič VZV s možností okamžitého nástupu! Práce ve skladu v německém Annabergu je ideální pro všechny, kteří hledají práci v zahraničí, ale nechtějí měnit své zajeté zvyklosti v Česku.

Náplň práce:

  • Obsluha ještěrky s čelně a bočně výsuvnými vidlemi
  • Práce ve výškovém regálu (až do výšky 8 metrů)
  • Příjem a výdej zboží, naskladnění
  • Kontrola zboží z hlediska poškození a úplnosti
  • Vyhledání a inventarizace zboží

Požadavky:

  • Ochota pracovat v kolektivu
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Platný profesní průkaz způsobilosti k řízení vysokozdvižných vozíků
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Znalost němčiny alespoň A2

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Odměnu založenou na výkonu
  • Příplatky za práci přesčas a práci v noci
  • Plat min. 11€ / hod. dle kvalifikace a jazykových znalostí
  • Vánočních a prázdninový bonus
  • 25 dní dovolené

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář