Job Weasel - Prace v Nemecku Pomocník ve skladu - Regensburg, Německo - Job Weasel

Pomocník ve skladu – Regensburg, Německo

Job Expired

Nabídka práce – Pomocník ve skladu – Regensburg, Německo

Pro našeho zákazníka, rodinnou firmu kousek od hranic, hledáme uchazeče na pozici pomocník ve skladu. Sami si můžete rozhodnout, zda chcete pracovat výhradně v jednosměnném provozu nebo je pro Vás výhodnější dvousměnný provoz s ranní a odpolední směnou. Jedná se o zprostředkování práce, nabízíme Vám pracovní smlouvu na 12 měsíců, po uplynutí této doby budete při oboustranné spokojenosti zaměstnáni přímo pod firmou. Pokud Vás tato nabídka práce v Bavorsku zaujala, pošlete nám životopis v němčině na e-mail bewerbung.regensburg@zeitconcept.de a do předmětu zprávy uveďte Job ID #11104.

Náplň práce:

  • Vybalení požadovaných materiálů a surovin
  • Zásobování výrobních linek materiálem k dalšímu zpracování

Požadavky:

  • Obor Vašeho vzdělání ani jeho úroveň nejsou důležité, výhodou ale bude praxe na pozici pomocník ve skladu nebo skladník
  • Dorozumíte se německy
  • Hledáte dlouhodobé zaměstnání

Odměna:

  • Nabízíme mzdu od 1.420 € čistého (v závislosti na daňové třídě)
  • Jízdné 5 € na každý odpracovaný den

Chceme, abyste se na pracovišti cítili dobře, jako Váš zaměstnavatel tedy stojíme na Vaší straně. Není tato nabídka práce taková, jakou jste si představovali, ale práce v Německu Vás zajímá? Přesto nám pošlete svůj životopis, rádi pro Vás najdeme vhodné nabídky.

Kontakt:

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!