Job Weasel - Prace v Nemecku Řidič VZV - Elterlein, Německo - Job Weasel

Práce v Sasku – Řidič VZV – Elterlein, Německo

S nástupem ihned přijmeme uchazeče na pozici řidič VZV pro společnost v německém Elterleinu. Vaším úkolem bude zajištění chodu na skladu od převzetí finálního produktu na sklad po jeho naložení spediční společnosti, která jej odveze koncovému zákazníkovi. Práce na tři směny je vhodná pro uchazeče z oblasti Chomutova až Karlových Varů jako práce v zahraničí na denní dojíždění. Nutný vlastní automobil pro cestování do práce a znalost němčiny na středně pokročilé úrovni.

Náplň práce na pozici řidič VZV:

  • Nakládka a vykládka nákladních vozidel
  • Vybalení a třídění zboží
  • Zajištění zboží
  • Svoz, přemístění a příprava zboží
  • Včasné nakládání a vykládání kamionů dle harmonogramu
  • Obsluha vysokozdvižného vozíku
  • Všeobecné skladové a logistické činnosti

Požadujeme:

  • Praxe na pozici řidič vysokozdvihu
  • Průkaz profesní způsobilosti pro řízení vysokozdvihů
  • Dodržování zásad bezpečné manipulace s vysokodvižným vozíkem
  • Znalost němčiny min. na úrovni B1

Nabízíme:

  • Možnost práce v Německu na německou pracovní smlouvu
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • 25 dní dovolené
  • Příjem od € 11,00 / hod. hrubého
  • Vlastní kantýna a parkovací místa pro zaměstnance

Tato nabídka práce v Sasku je určena mužům i ženám.

Pokud chcete pracovat jako řidič VZV v Německu, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs Annaberg-Buchholz.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář