Job Weasel - Prace v Nemecku Řidič mezinárodní přepravy - Gera, Německo - Job Weasel

Řidič mezinárodní přepravy – Gera, Německo

Práce v Německu – Řidič mezinárodní přepravy – Gera, Německo

Společnost STARKE Möbeltransporte GmbH působí úspěšně od roku 1990 na poli vnitrostátní i mezinárodní přepravy. Jsme středně velká společnost se sídlem ve duryňském městě Gera. Za téměř třicet let našeho působení na německém trhu jsme vybudovali široké portfolio našich klientů. Každý den za nimi vyjíždí naše dvoučlenné posádky, aby ročně odbavily na 170 tisíc koncových zákazníků. Aktuálně hledáme do našeho týmu uchazeče na pozici řidič mezinárodní přepravy.

Náplň práce řidiče:

  • Řízení nákladního vozidla
  • Přeprava nákladů a jeho zajištění před poškozením a ztrátou
  • Doprava nákladu koncovým zákazníkům
  • Občasná potřeba menší pomoci zákazníkům
  • Přeprava po celém Německu i do zahraničí

Požadujeme:

  • Platný řidičský průkaz skupiny C, ideálně i CE
  • Platná karta řidiče
  • Spolehlivost a smysl pro odpovědnost

Nabízíme:

  • Nadstandardní příjmy
  • Německou pracovní smlouvu bez agentury na dobu neurčitou
  • Německé sociální a zdravotní pojištění, důchodové pojištění a další výhody
  • Příplatky za práci přesčas
  • Proplacení výdajů spojených s výkonem povolání
  • Příspěvek na důchodové spoření
  • Proplacení rozšíření řidičského průkazu, školení řidičů a dalšího vzdělávání
  • Proplacení výdajů za povinné lékařské prohlídky

Tato nabídka je vhodná pro muže i ženy.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář