Job Weasel - Prace v Nemecku Průmyslový mechanik - Hausenberg, Německo - Job Weasel

Průmyslový mechanik – Hausenberg, Německo

Job Expired

Práce v Bavorsku – Průmyslový mechanik – Hausenberg, Německo

Jako průmyslový mechanik ve společnosti PROWIN A+W budete zajišťovat montáž a dokonalou funkčnost našich strojních součástí a sestav. Přihlaste se nyní a čeká na vás zajímavá práce v našem inovativním týmu. Se zárukou každodenního dojíždění do práce bez dopravních zácp!

Co vás čeká:

  • Posílení našeho montážního týmu v oblasti speciální konstrukce strojů
  • Montáž strojů, podsestav a systémových komponent podle výkresů a kusovníků.
  • Pneumatická instalace zařízení na základě schémat zapojení
  • Optimalizace procesů specifických pro danou aplikaci
  • Podpora při uvádění do provozu
  • Instalace, údržba a servis zařízení u zákazníka
  • Samostatná práce a smysl pro odpovědnost v přímém oboru činnosti

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání v oboru mechatronik (m/ž/d), průmyslový mechanik (m/ž/d), přesný mechanik (m/ž/d) nebo rovnocenné vzdělání
  • Praxe v oboru je žádoucí, ale není nezbytná
  • Dobrá znalost mechaniky
  • Zájem o nové technologie
  • Strukturovaný způsob práce
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Řidičský průkaz skupiny B (auto) výhodou
  • Ochota cestovat
  • Základní znalost němčiny

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat! https://www.prowin-aw.de/

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!