Job Weasel - Prace v Nemecku Operátor stroje pro zpracování pryže - Drážďany, Německo - Job Weasel

Operátor stroje pro zpracování pryže – Drážďany, Německo

Práce v Německu – Operátor stroje pro zpracování pryže (konvenční a CNC) – Dráždany

Obsazujeme pozici operátor stroje pro zpracování pryže (konvenční a CNC) do firmy v Drážďanech pro společnost zabývající se pogumováním válců, válečků, kol a dalších komponentů podle přání zákazníka a také zakázkovou výrobou a zpracováním pryže. Pracoviště se nachází jen kousek od hranic s ČR, je proto ideální na denní dojíždění z Ústí nad Labem a okolí.

Náplň práce:

  • Obsluha stroje pro zpracování pryže
  • Kontrola kvality odvedené práce
  • Zajištění dodávky dostatečného množství materiálu na pracovní místo

Požadujeme:

  • Znalost konvenčního nebo CNC soustružení a broušení
  • Znalost matematiky – je nutné umět správně propočítat rozměry, materiál a další
  • Znalost řízení Heidenau
  • Ochotu pracovat v dvousměnném provozu
  • Pečlivost, svědomitost
  • Ochotu učit se novým věcem, chuť do práce
  • Němčinu na úrovni nejméně A2
  • Řidičský průkaz a vlastní auto na dojíždění do práce

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Německou pracovní smlouvu, německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění v Německu
  • Podporu a pomoc česky mluvícího kontaktního týmu
  • Mzdu v souladu s platnými tarifními předpisy

Tato nabídka je určena mužům i ženám. Pokud vás tato nabídka práce v Drážďanech zaujala, posílejte životopisy v češtině na e-mail lauenstein@starke-jobs.com.