Job Weasel - Prace v Nemecku Mechanik údržby - Zwönitz, Německo - Job Weasel

Práce v Německu – Mechanik údržby – Zwönitz, Německo

Pro středně velkou rodinnou společnost ze Zwönitzu v Krušných horách, se čtyřmi divizemi – strojírenství, automatizační technologií, zásobovací technologií a technologií zpracování kovu, přijememe uchazeče na pozici mechanik údržby. Vaším pracovištěm budou partnerské společnosti zaměstnavatele v rámci regionu Erzgebirge.

Náplň práce:

  • Údržba, opravy, demontáže a montáž strojů a systémů s mechanickými, hydraulickými nebo pneumatickými součástmi
  • Analyzovat a vymezit poruchu, provést nápravná opatření, dokumentace chyb
  • Naprogramování ovládání a řízení stroje
  • Provádění kontrol týkajících se bezpečnosti strojů a systémů

Požadavky:

  • Ukončené odborné vzdělání, např. mechanika, průmyslového mechanika, mechatronika nebo mechanika údržby
  • Dobré technické znalosti mechaniky
  • Ochota k občasným montážním výjezdům k zákazníkům
  • Řidičský průkaz třídy B
  • Němčina B1

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na plný úvazek na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • Příjem od 12 €/hod. hrubého
  • Vybavení profesionálními nástroji, přístroji a pracovním oděvem
  • Zdarma teplé a studené nápoje
  • Profesní školení financované společností

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář

Kontaktujte nás