Job Weasel - Prace v Nemecku Inženýr testování a validace - Lustenau, Rakousko - Job Weasel

Inženýr testování a validace – Lustenau, Rakousko

Job Expired

Práce v Rakousku – Inženýr testování a validace – Lustenau, Rakousko

Vyznáte se v klimatizacích, budoucnost planety Vám není lhostejná a práce v zahraničí je pro Vás jedním z Vašich cílů? Společnost OBRIST Group se sídlem v rakouském Lustenau je celosvětově známý vývojář technologií užívaných v automobilovém průmyslu. Filozofií společnosti je udržitelnost planety pro další generace. Produkty společnosti tak nacházejí uplatnění v hybridních autech, plug-in autech i elektromobilech. Do svého týmu právě teď hledá uchazeče na pozici inženýr testování a validace se stejným smýšlením, který se vyzná v klimatizacích, umí anglicky a chce žít a pracovat v jedné z nejkrásnějších zemí Evropy.

Náplň práce:

  • Tvorba a definování požadavků na testování komponentů pro kompresory a klimatizace
  • Implementace a dohled nad vývojářských testováním
  • Dokumentace a vyhodnocení výsledků testů
  • Konceptuální spolupráce s ostatními vývojáři na nastavení testů
  • Automatizace testování
  • Provádění individuálních a vývojářských testů v průběhu vývoje
  • Příprava na testování, reporty výsledků

Požadujeme:

  • Střední odborné vzdělání technického směru, ideálně se zaměřením na klimatizační systémy
  • Samostatnost, zodpovědnost, týmového ducha
  • Dobré znalosti angličtiny
  • Základní znalosti chladicích systémů a klimatizací
  • Občanství EU nebo pracovní povolení RWR-Card vydané Rakouskem

Nabízíme:

  • Lukrativní zaměstnání v zahraničí s využitím znalostí cizích jazyků
  • Možnost podílet se na vývoji technologií šetrných vůči životnímu prostředí
  • Práci na mezinárodních projektech pro zakázníky z celého světa
  • Práci v Rakousku s vysoce motivovaným týmem
  • Všestrannou možnost rozvoje
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé platové podmínky
  • Pomoc při začlenění do týmu

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, pošlete svůj životopis na career@obrist.at.

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!