Job Weasel - Prace v Nemecku Nabídka práce - Stavbyvedoucí staveb s ocelovou konstrukcí - Job Weasel

Stavbyvedoucí staveb s ocelovou konstrukcí

Job Expired

Společnost Stahlbau Heimann s více než stoletou tradicí výroby a zpracování oceli a jejího využití v průmyslu přijme uchazeče na pozici stavbyvedoucí staveb s ocelovou konstrukcí. Pracovištěm bude výrobní závod v německém Olbernhau, který najdete hned za hranicemi za Horou svaté Kateřiny. Nástup možný ihned! Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy.

Místo výkonu povolání:

  • Olbernhau

Náplň práce:

  • Vedení projektu včetně kalkulace, přípravných prací, výběrových řízení a rozpočtu stavby

Požadavky:

  • Ukončené VŠ vzdělání v oboru stavitelství, stavbyvedoucí nebo vývoje kovových konstrukcí
  • Znalosti tvorby cenových rozpočtů stavby
  • Schopnost práce v týmu
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Flexibilita, ochota zvyšovat svou kvalifikaci
  • Znalost němčiny alespoň na úrovni B1

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou pro stavbyvedoucí
  • Německé sociální a zdravotní pojištění vyřídíme za Vás
  • Plat od 2.000€ měsíčně + příplatky dle výsledků

Zaujala vás tato nabídka práce? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem na kontaktech uvedených v záhlaví tohoto inzerátu, nebo vložte svůj životopis přes webový formulář.

Více informací

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!

Kontaktujte nás