Job Weasel - Prace v Nemecku Automechatronik - Bautzen (Sasko), Německo - Job Weasel

Automechatronik – Bautzen (Sasko), Německo

Job Expired

Práce v Německu – Automechatronik – Bautzen (Sasko), Německo

Pro našeho zákazníka hledáme k okamžitému nástupu zaměstnance na pozici automechatronik. Místem výkonu vaší práce je obec Bautzen, která leží v Sasku nedaleko hranic u Šluknovského výběžku.

Náplň práce:

  • kompetentní provádění autoservisu a servisu pneumatik (jak v dílně, tak v případě potřeby u zákazníka doma)
  • měření a seřízení geometrie kol
  • další servisní úkony v dílně
  • běžné provozní práce ve skladu

Na pozici automechatronik požadujeme:

  • vyučení jako automechatronik nebo automechanik nebo podobné
  • znalosti produktů používaných v oblasti servisu automobilů a motorových vozidel, pneu atd. výhodou
  • samostatnost, spolehlivost a orientovanost na zákazníka
  • týmový duch
  • komunikativní znalost německého jazyka na min. úrovni B1
  • řidičský průkaz sk. B podmínkou

Zaměstnavatel nabízí:

  • německá pracovní smlouva na dobu neurčitou, plný úvazek
  • zajímavé platové podmínky
  • přihlášení k německému sociálnímu, zdravotnímu i důchodovému pojištění
  • intenzivní zapracování
  • vzdělávání, interní i externí školení

Ref. č.: 10000-1174531241-S

V případě zájmu posílejte své životopisy v německém jazyce. Uveďte referenční číslo pracovní nabídky.
Kontakty:
M. Gotzmann, e-mail: info@besstem.eu
mobil: +420 773 022 118 CZ, tel.: +49 351 332 417 12 DE kancelář

Více informací

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!

Kontaktujte nás