Job Weasel - Prace v Nemecku Administrativní asistentka v Raschau-Markersbachu

Administrativní asistentka v Raschau-Markersbachu

Práce v Německu – Administrativní asistent/asistentka v Raschau-Markersbachu

Hledáme organizovaného a zkušeného administrativního pracovníka, který ovládá německý jazyk na úrovni B2 a výše. Přidejte se k našemu týmu v Německu a rozvíjejte své kariérní cíle v mezinárodním prostředí!

Náplň práce:

  • Správa a organizace kancelářských dokumentů, včetně archivace a evidence.
  • Komunikace s klienty a partnery prostřednictvím telefonu a emailu.
  • Zajištění plynulého průběhu návštěv včetně přípravy občerstvení.
  • Koordinace a příprava podkladů pro schůzky a jednání.

Co od Vás očekáváme:

  • Relevantní vzdělání v administrativě nebo praxi v oboru.
  • Pokročilé dovednosti práce na počítači.
  • Schopnost samostatné práce a důslednost.
  • Pokročilá znalost německého jazyka (minimálně B2).
  • Řidičské oprávnění skupiny B.

Co nabízíme:

  • Stabilní a dlouhodobou kariéru v dynamickém prostředí.
  • Práci na plný úvazek s německou smlouvou na dobu neurčitou.
  • Konkurenční mzdové ohodnocení začínající na 14€/hod.
  • Možnost zkráceného úvazku 30 hodin týdně.

Připojte se k nám a staňte se součástí úspěšného týmu v Německu! Svůj životopis v němčině pošlete v případě zájmu na e-mail bj@starke-jobs.com. Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor na pobočku Starke Jobs v Aue.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář