Job Weasel - Prace v Nemecku Údržbář stroje a zařízení - Freiberg, Německo - Job Weasel

Údržbář stroje a zařízení – Freiberg, Německo

Práce v Německu – Údržbář stroje a zařízení – Freiberg

Agentura práce Starke Jobs se sídlem v Německu obsazuje volnou pracovní pozici údržbář stroje a zařízení. Pracoviště se nachází ve Freibergu, tato nabídka práce je tak ideální na denní dojíždění pro uchazeče z Teplic, Krupky, Dubí a okolí. Nástup možný ihned. Nutná znalost němčiny a vlastní auto na dojíždění!

Náplň práce:

  • Provoz výrobních zařízení a kontrola jejich správné funkčnosti
  • Kontrola kvality hotových výrobků, analýza výrobního procesu
  • Monitorování závad, provádění drobné údržby
  • Zajištění výrobního procesu v souladu s bezpečnostními a ekologickými předpisy
  • Vedení dokumentace provedených prací

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání v chemickém oboru nebo odpovídající praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s výrobním procesem výhodou
  • Znalosti chemických procesů
  • Schopnost samostatně a aktivně řešit nastalé problémy
  • Němčina alespoň na úrovni A2
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Aktraktivní pracovní pozici v nadnárodní společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení i systém benefitů
  • Možnost dalšího vzdělávání i kariérní růst
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Lauensteinu na e-mailu lauenstein@starke-jobs.com.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář

Kontaktujte nás