Job Weasel - Prace v Nemecku Operátor výroby - Amtsberg, Německo - Job Weasel

Práce v Německu – Operátor výroby – Amtsberg, Německo

Tato nabídka práce v Německu na pozici operátor výroby je určena všem bez rozdílu. Pro našeho zákazníka v Amtsbergu, který na trhu působí v oblasti zpracování polyuretanových vláken a textílií, hledáme šikovného a spolehlivého operátora, který bude mít na starosti ovládání lisu ve výrobě ponožek, punčocháčů, legín, podkolenek a potisků.

Operátor výroby – náplň práce:

  • Samostatné a jednoduché ovládání lisovacího zařízení
  • Práci s polyuretanem a textilem
  • Ovládání lisu pro výrobu potisků
  • Kontrolu kvality finálních produktů
  • Balení hotových výrobků

Požadavky:

  • Manuální zručnost a spolehlivost
  • Technické porozumění a ochota pracovat na 3 směny
  • Výhodou jsou předchozí zkušenosti s výrobou / potiskem
  • Jste týmový hráč, flexibilní, zakládáte si na dobře odvedené práci
  • Německý jazyk alespoň na úrovni B1
  • Vlastní automobil a řidičský průkaz pro dopravu do zaměstnání

Na pozici operátor výroby nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Německé sociální, zdravotní i důchodové pojištění
  • 24 dní dovolené
  • Příjmy podle kolektivní smlouvy iGZ
  • Příplatky za noční směny, práci přesčas, vánoční a prázdninové prémie
  • Mzda 9,90 € / Hod. hrubého + 5 € Fahrgeld / den
  • Česky mluvící kontaktní osobu

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář