Job Weasel - Prace v Nemecku Nabídka práce - Řidič autobusu - Fürth, Bavorsko - Job Weasel

Řidič autobusu – Fürth, Bavorsko

Nabídka práce – Řidič autobusu – Fürth, Bavorsko

Přijmeme uchazeče na pozici řidič autobusu pro městskou hromadnou dopravu. Nabízíme více volných pozic řidiče MHD v Bavorsku, město si můžete z nabízeného zvolit sami.

Náplň práce:

  • Řízení autobusu
  • Servis autobusu
  • Prodej jízdenek

Požadavky:

  • Řidičský průkaz sk. D
  • Platný kód 95
  • Spolehlivost, bezúhonnost
  • Předchozí praxe vítána
  • Znalost němčiny nebo angličtiny

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu
  • Práci na plný úvazek
  • Ubytování (od 300 do 450 eur/měs.)
  • Mzdu od 2400 do 3000 eur/měs.
  • Příplatky za práci ve svátek, v neděli a další

Tato nabídka je vhodná pro muže i ženy. Pokud máte zájem ucházet se o místo na pozici řidiče autobusu, pošlete nám životopis na e-mail kierowca.de.ews@gmail.com nebo volejte na +48 500253077 (jsme online i na WhatsApp, Viber, Skype)