Job Weasel - Prace v Nemecku Kuchař "Chef de Partie" - Salzburg, Rakousko - Job Weasel

Kuchař „Chef de Partie“ – Salzburg, Rakousko

Job Expired

Práce v Rakousku – Kuchař „Chef de Partie“ – Salzburg, Rakousko

Přijmeme uchazeče na pozici kuchař (chef de partie) pro zavedenou restauraci v Salzburgu. Restaurace je to prostorná, čítá přes 800 míst k sezení uvnitř i ve venkovních prostorách, její velikost tedy slibuje pestrost objednávek a rozmanitost práce kuchaře. Těch je v kuchyni samozřejmě více, každý se specializuje na jiný druh kuchyně a společně se starají nejen o spokojenost zákazníků, ale i o dobré jméno restaurace. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Příprava pokrmů dle výběru hostů
  • Odpovědnost za kvalitu a nezávadnost připravených jídel
  • Dodržování předepsaných standardů

Nabízíme:
  • Dlouhodobý pracovní poměr v zavedené restauraci v Salzburgu
  • Ubytování, pokud o něj budete mít zájem
  • Pracovní oděv – sami se postaráme o jeho praní a čištění
  • Pokud se budete chtít dále vzdělávat, vyjdeme Vám vstříc
  • Náležet Vám bude také podíl z dýšek
  • Dodržujeme smluvenou pracovní dobu
  • … a mnoho dalšího
Požadujeme:
  • Vzdělání a praxe na pozici kuchař/ka
  • Na místě by měla být také radost z práce kuchaře
  • Zájem o dlouhodobé zaměstnání
  • Měl/a byste být týmový hráč, ale zároveň schopen/-ná pracovat samostatně

Pokud Vás zaujala tato nabídka práce v Rakousku na pozici kuchař, zašlete své životopisy v němčině na mail

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!