Job Weasel - Prace v Nemecku IT systémový administrátor - Zittau, Sasko - Job Weasel

IT systémový administrátor – Zittau, Sasko

Job Expired

Nabídka práce – IT systémový administrátor – Zittau, Sasko

Přijmeme uchazeče na pozici IT systémový administrátor pro firmu působící v oboru automotive, místo výkonu povolání: Zittau. Vaším úkolem bude komplexní správa sítě, serverů, síťových tiskáren a dalších síťových prvků. Na starosti budete mít zřízení uživatelských účtu zaměstnanců, jejich e-mailů a připojení k síti, na vaší zodpovědnosti bude funkčnost všech uvedených oblastí. Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Požadavky na vzdělání:

  • Ukončené studium se zaměřením na informatiku, matematiku, ekonomickou informatiku, elektrotechniku nebo srovnatelné znalosti jako IT

Další požadavky:

  • Zájem o komunikační a síťové technologie, znalost síťové architektury (LAN/WAN; VLAN; VPN)
  • Znalost prostředí Windows (MS Server od 2008R2, MS Exchange Online, Active Directory) a virtuálních platforem VMware vSphere nebo MS Hyper-V
  • Prokazatelné zkušenosti se správou IT infrastruktury (LAN/WAN), ActiveDirectory, MS Exchange, VMWare)
  • Samostatnost, spolehlivost, schopnost dotáhnout věci do konce
  • Výkonnost, flexibilita, ochota pomoci

Výhodou:

  • Znalosti Linux-, SAP, R/3-, MS SQL
  • Znalost skriptovacích jazyků (např. Linux/Unix-Shell, PowerShell, CMD)
  • Spolupráce na projektech nebo jejich samostatné vedení (konsolidace, migrace, implementace)
  • Dobrá znalost angličtiny slovem a písmem
  • Detailní znalosti práce s MS-Office-Tools
  • Týmovost, dobré komunikační schopnosti

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za dostupnost a provozní řízení a také za zprovoznění a monitorování vnitřní IT struktury
  • Práce na rutinních úkolech, jako je administrace osobních účtů zaměstnanců, jejich e-mailů a připojení k síti
  • Návrhy opatření pro opatimalizaci a další rozvoj systému za účelem zajištění efektivního a stabilního provozu systémů

Nabízíme:

  • Dlouhodobé zaměstnání v úspěšné, středně veliké firmě
  • Individuální plán zaškolení a dalšího vzdělávání
  • Kromě fixní části mzdy nabízíme také prémie dle Vaší výkonnosti
  • Příjemné pracovní klima na moderním pracovišti
  • Pestrá nabídka volnočasového vyžití
  • Příspěvky na důchodové pojištění
  • Příspěvky na stravování v podnikové jídelně, nápoje zdarma
  • Pružná pracovní doba

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!