Job Weasel - Prace v Nemecku Domovník/údržbář - Annaberg-Buchholz, Německo - Job Weasel

Domovník/údržbář – Annaberg-Buchholz, Německo

Práce v Německu – Domovník/údržbář – Annaberg-Buchholz, Německo

Do centra města Annaberg-Buchholz přijmeme domovníka na plný úvazek. Pracovní smlouva zpočátku na dobu určitou v déle trvání 6 měsíců, v případě spokojenosti je možné prodloužení smlouvy na základě dohody se zaměstnavatelem. Město Annaberg-Buchholz se nachází v Krušných horách blízko hranic, z Chomutova dojedete na pracoviště za půl hodiny. Pracovat v Německu je výhodné, kromě nadstandarních příjmů můžete čerpat i výhody jako ostatní němečtí zaměstnanci. Nabídka práce na pozici domovník/údržbář je určena mužům i ženám.

Náplň činnosti na pozici domovník:

  • Obecné práce v kompetenci domovníka, jednoduchá údržba domu
  • Plnění funkce kontaktní osoby pro poskytovatele služeb nebo pro nájemníky domu
  • Hlášení vad a jejich evidence
  • Provádění drobných oprav
  • Kontroly a inspekční prohlídky uvnitř i vně domu a také starost o veřejné prostranství, vegetace, parkoviště atd.
  • Zajištění pořádku a čistoty
  • Sledování technického vybavení

Požadavky na pozici domovník/údržbář:

  • Ukončené řemeslné vzdělání nebo praxe na obdobné pozici
  • Schopnost samostatně pracovat a zodpovědně přistupovat k povinnostem
  • Němčina na úrovni B2
  • Flexibilita, ochota dojíždět
  • Řidičský průkaz skupiny B, vlastní automobil

Domovník/údržbář může očekávat:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Stabilní zaměstnání s možností využití výhod tarifní smlouvy
  • Plat 10,50 € /hod. hrubého
  • Možnost dlouhodobého úvazku po zapracování
  • Možnost pobírání Kindergeld
  • Jen ranní směna cca. 7-16 hod.
  • Volné víkendy a svátky

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy.

V případě zájmu o pozici domovník kontaktujte Robina Buce na telefonním čísle +420 603 155 868 nebo pošlete životopis na e-mail annaberg@starke-jobs.com.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář