Job Weasel - Prace v Nemecku Číšník/servírka - Friedrichroda, Oberhof, Německo - Job Weasel

Číšník/servírka – Friedrichroda, Oberhof, Německo

Práce v Německu – Číšník/servírka – Friedrichroda, Oberhof, Německo

Orientujete se v gastronomii, nevadí vám běhat po place a jste rádi mezi lidmi? Umíte jim doporučit k jídlu také vhodný nápoj? Pokud ovládáte němčinu a angličtinu na komunikativní úrovni a máte zkušenosti s prací na pozici číšník/servírka, pak je tato nabídka práce v Německu určena právě vám. Pro zavedený hotel v německé Friedrichrodě hledáme hned čtyři nové zaměstnance do provozu restaurace.

Náplň pozice:

  • Pomoc mezinárodním hostům s výběrem jídel a nápojů
  • Organizace plynulé spolupráce mezi restaurací a kuchyní
  • Příprava restaurace a prostor pro společenské akce pro hosty

Požadavky:

  • Vzdělání jako číšník/servírka nebo předchozí zkušenosti v oboru
  • Dobré jazykové znalosti v němčině a angličtině
  • ŘP a vlastní automobil na dojíždění
  • Radost z práce s lidmi

Nabízíme?

  • Německou pracovní smlouvu na plný úvazek
  • Německé sociální a zdravotní pojištění
  • 24 dní dovolené
  • Příjmy podle kolektivní smlouvy iGZ včetně dalších benefitů, jako jsou prémie dvakrát ročně
  • Ubytování zdarma, jídlo zdarma a zaměstnanecké parkoviště
  • Kolegiální tým, kde si můžete pravidelně vyměňovat zkušenosti

Tato pracovní nabídka na pozici číšník/servírka je vhodná pro muže i ženy.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář