Job Weasel - Prace v Nemecku Číšník/servírka "Chef de Rang" - Bernkastel-Küs, Německo - Job Weasel

Číšník/servírka „Chef de Rang“ – Bernkastel-Küs, Německo

Job Expired

Nabídka práce v Německu – Číšník/servírka „Chef de Rang“ – Bernkastel-Küs, Německo

Pro našeho zákazníka, malebný čtyřhvězdičkový hotel u řeky Mosely nedaleko města Bernkastel-Küs, přijmeme uchazeče na pozici číšník/servírka. V hotelu najdete více než 40 pokojů a apartmánů, několik restaurací i wellness, ubytování a vyžití zde najde až 130 hostů. Do našeho týmu hledáme posilu na dlouhodobý pracovní poměr s nástupem ihned.

Náplň práce:

  • Vedení svěřeného úseku na place
  • Přijímání objednávek, doporučování jídel hostům, roznášení pokrmů a nápojů
  • Přijímání plateb od zákazníků
  • Dodržování standardů péče o hosty

Nabízíme:
  • Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Německé sociální, zdravotní, důchodové pojištění
  • Přesně daná pracovní doba, 5denní pracovní týden
  • Proplácení případných přesčasů
  • Zázemí pro zaměstnance
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Přátelský kolektiv
  • Perspektivní zaměstnání

Požadujeme:

  • Vzdělání v oblasti hotelnictví nebo gastronomie
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pozici
  • Výborná znalost vín a someliérství
  • Dobré znalosti němčiny a angličtiny
  • Nadšení do práce
  • Přátelské a příjemné vystupování

Tato práce v Německu na pozici číšník/servírka je vhodná pro muže i ženy. V případě Vašeho zájmu nám pošlete životopis na mail office@teamwork-one.at.

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!