Job Weasel - Prace v Nemecku Práce v Německu - Údržbář - Neuensalz, Německo - Job Weasel

Údržbář – Neuensalz, Německo

Práce v Německu – Údržbář – Neuensalz

Pro společnost působící v potravinářském průmyslu obsazujeme volnou pozici údržbář. Firma se nachází v Neuensalzu asi 35 km od Chodova či Aše. Práce probíhá v třísměnném provozu, víkendy volné. Nutná je ochota držet výjimečně pohotovost a být připraven dojet do práce – o nutnosti držet pohotovost budete předem vědět! Je proto třeba mít vlastní auto na dojíždění do práce a umět německy alespoň na úrovni A2 (mírně pokročilý).

Náplň práce:

  • Hledání a odstraňování poruch na všech zařízeních v podniku
  • Provádění oprav a instalačních prací
  • Zodpovědnost za průběžné a preventivní údržbové práce na zařízeních a technologiích
  • Nastavení strojů a systémů a spouštění nových zařízení

Požadavky na uchazeče:

  • Absolvované technické vzdělání v oboru elektrikáře (m/ž), elektronika (m/ž), mechatronika (m/ž) nebo srovnatelné vzdělání
  • Relevantní pracovní zkušenosti v průmyslovém odvětví, ideálně v zpracování plastů
  • Rychlé chápání, schopnost práce v týmu a flexibilita
  • Němčina nejméně na úrovni A2/B1
  • Nutné vlastní auto na dojíždění do práce
  • Ochota pracovat na směny (40 hodin týdně): Ranní směna: 6:00-14:30, odpolední směna: 9:00-17:30. večerní směna: 14:30-22:00
  • Případná pohotovost o víkendech (ale až po zaškolení a podle potřeby)

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou, práci na hlavní pracovní poměr
  • Zdravotní, sociální a důchodové pojištění v Německu
  • Mzdu dle tarifních předpisů
  • Podporu česky mluvícího týmu

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue na e-mailu aue@starke-jobs.com. Na uvedeném odkazu najdete i další nabídky práce v pohraničí.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář