Job Weasel - Prace v Nemecku Práce v Německu - Vedoucí technolog - Zittau, Německo - Job Weasel

Vedoucí technolog – Zittau, Německo

Job Expired

Nabídka práce v Německu – Vedoucí technolog – Zittau, Německo

Přijmeme uchazeče na pozici vedoucí technolog s potenciální možností pozdějšího převzetí vedení výrobního úseku. Tato nabídka práce v Německu je vhodná pro uchazeče s VŠ vzděláním v technickém oboru se znalostmi angličtiny a němčiny.

Požadavky na kvalifikaci uchazeče:

  • Vysoká škola technického zaměření na technické inženýrství, automatizační technologie, mechatroniku, elektrotechniku nebo podobné obory

Další požadavky na uchazeče:

  • Znalosti oborů, jako je mechatronika, materiálové inženýrství, výroba elektroniky, rozpočtář nebo dalších oborů vztahujících se k výrobě elektronických součástí
  • Praxe ve vývoji a výrobě
  • Znalost práce se SAP
  • Znalosti němčiny alespoň na úrovni C1
  • Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
  • Schopnost analytického uvažování a znalosti statistických metod
  • Znalost ISO 9001 a IATF 16949
  • Týmový hráč, komunikativnost, přátelský duch, optimistické uvažování, asertivita a schopnost motivovat
  • Organizační schopnosti
  • Výhodou zkušenosti s vedením kolektivu a znalosti práce v Autocad nebo s SIX Sigma metodami

Náplň práce:

  • Řešení personálních a technických otázek v oblasti výroby technologií
  • Samostatná optimalizace cenových nákladů pro oblast výroby technologií
  • Odpovědnost za rozvoj výrobních technologií a za sestavení týmu tak, aby bylo možné v budoucnu zavádět nové technologické procesy

Místo výkonu práce: Zittau

Nástup: ihned / po dohodě

Pracovní doba: 40 hodin týdně

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné, středně velké společnosti
  • Individuální možnosti úpravy pracovní doby či možnost dalšího vzdělávání
  • Pravidelná měsíční mzda ve formě fixního základu plus osobního ohodnocení
  • Přátelské pracoviště
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Firemní důchodové spoření
  • Příspěvky na stravování na pracovišti, nápoje zdarma
  • Flexibilní pracovní doba

Tato nabídka práce v Německu je vhodná pro muže i ženy. Své životopisy zasílejte na mail bewerbung@digades.de.

Více informací

  • Tato nabídka již není aktuální!

Kontaktujte nás