Job Weasel - Prace v Nemecku Nabídka práce - Svářeč - Marienberg, Německo - Job Weasel

Svářeč – Marienberg, Německo

Nabídka práce – Svářeč – Marienberg, Německo

Nabídka práce v Německu na pozici svářeč je určena všem, kdo již mají zkušenosti v oblasti svařování a chtějí nejen zúročit své znalosti, ale i získat nové. Naším partnerem je společnost v okolí Marienbergu, kde budete mít na starosti svařování konstrukcí a dílů a obrábění a montování sestav.

Náplň práce:

  • Schopnost číst a orientovat se v technických výkresech
  • Broušení svárů a následné opracování
  • Svařování konstrukcí a dílů, obrábění a montování sestav

Požadavky na uchazeče:

  • Odborné vzdělání v oboru svářeč nebo prokazatelná praxe na této pozici
  • Platné certifikáty svářeče pro MAG/WIG
  • Znalost němčiny alespoň na úrovni A2/B1
  • Řidičský průkaz a vlastní auto pro dojíždění do zaměstnání

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Fahrgeld (příspěvek na jízdné), německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • Prémie dvakrát ročně – příspěvky na letní dovolenou a Vánoce
  • Česky mluvící kontaktní osobu
  • Pomoc s vyřízením dalších formalit, jako je Kindergeld nebo zřízení bankovního účtu v Německu

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. V případě zájmu kontaktujte personalistu Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz na tel. +420603155868 nebo e-mailu annaberg@starke-jobs.com.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář