Job Weasel - Prace v Nemecku Práškový lakýrník - Marienberg, Německo - Job Weasel

Práškový lakýrník – Marienberg, Německo

Práce v Německu – Práškový lakýrník – Marienberg, Německo

S nástupem ihned přijmeme uchazeče na pozici práškový lakýrník do lakovny se sídlem v Marienbergu. Vaším zaměstnavatelem bude středně velká společnost zabývající se výrobou sestav i jednotlivých dílů z plechu či plastu. Náplní vaší práce bude provádění povrchových úprav těchto systémů.

Náplň práce na pozici lakýrník:

  • Ruční opracování povrchu vyrobených produktů (ručně stříkací pistolí nebo práškovým lakováním)
  • Samostatná práce v práškovací komoře
  • Sušení a skladování hotových produktů

Očekáváme:

  • Předchozí zkušenosti s prací v lakovně
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • Znalosti v zacházení se stříkací pistolí
  • Ochota učit se a týmovou práci
  • Řidičský průkaz a auto na dojíždění do práce
  • Znalost německého jazyka min. na úrovni A2

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Zaměstnání na plný úvazek podléhající příspěvkům na sociální zabezpečení, důchodové a zdravotní pojištění
  • 24 dní dovolené
  • Příležitosti pro další vzdělávání a pracovní rozvoj
  • Podporu česky mluvícího týmu ve Starke Jobs

Tato pracovní nabídka je vhodná pro muže i ženy. V případě zájmu o pozici práškový lakýrník kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs Annaberg-Buchholz.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář