Job Weasel - Prace v Nemecku Práce v Německu s ubytováním - Mechanik obrábění řezáním - Löbichau

Práce v Německu s ubytováním – Mechanik obrábění řezáním – Löbichau

Personální agentura Starke Jobs obsazuje volnou pozici mechanik obrábění řezáním do kovovýroby, který se domluví německy a má zkušenost s obsluhou řezacího stroje a CNC stroje nebo lisu. Nabízíme ubytování zdarma!

Náplň práce:

  • Obsluha CNC stroje a soustruhu řízeného vačkou
  • Práce podle pokynů vedení v souladu s platnými předpisy a požadavky
  • Následná kontrola kvality hotových výrobků
  • Jednoduchá údržba stroje, hlášení závad

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenosti s obsluhou CNC stroje nebo lisu
  • Zkušenosti se stroji Sinumerik nebo Fanuc výhodou, nikoli povinností
  • Znalost používání posuvných měřítek
  • Němčina na komunikativní úrovni
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:

  • Práce v Německu s ubytováním na HPP, smlouva na dobu neurčitou
  • Výdělek od 15 € / hod. + Fahrgeld
  • Ubytování zdarma
  • Firemní akce, prémie 2x ročně

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás nabídka práce na pozici mechanik obrábění řezáním zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue na e-mailu aue@starke-jobs.com.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář