Job Weasel - Prace v Nemecku Obráběč kovů - Löbichau, Německo - Nabídka práce s ubytováním!

Obráběč kovů – Löbichau, Německo – Nabídka práce s ubytováním!

Nabídka práce – Obráběč kovů – Löbichau – Práce s ubytováním!

Pro společnost působící v kovovýrobě hledáme uchazeče na pozici obráběč kovů. Protože je pracoviště asi 60 km za Chemnitzem, součástí nabídky je také ubytování zdarma. Základním požadavkem na uchazeče je znalost práce s posuvnými měřítky.

Náplň práce:

  • Obsluha CNC stroje podle zadání, kontrola kvality hotových výrobků
  • Udržování stroje v bezvadném chodu a čistotě, provádění drobných oprav, hlášení větších závad

Požadujeme:

  • Vzdělání v oblasti zpracování kovů
  • Praxi v obsluze CNC stroje
  • Znalost práce s posuvnými měřítky
  • Zkušenosti se stroji Sinumerik nebo Fanuc výhodou
  • Němčina na úrovni alespoň A2 – mírně pokročilý
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:

  • Práci v Německu na dobu neurčitou
  • Německou pracovní smlouvu, německé sociální pojištění s nárokem na Kindergeld
  • Výdělek od 15 €/hod. + Fahrgeld
  • Ubytování zdarma!

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce na pozici obráběč kovů zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Lauensteinu na e-mailu lauenstein@starke-jobs.com.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář

Kontaktujte nás