Job Weasel - Prace v Nemecku Montér nábytku a kuchyní - Gera, Německo - Job Weasel

Montér nábytku a kuchyní – Gera, Německo

Nabídka práce v Německu – Montér nábytku a kuchyní – Gera, Německo

Společnost STARKE Möbeltransport GmbH působí úspěšně od roku 1990 na poli vnitrostátní i mezinárodní přepravy. Jsme středně velká společnost se sídlem ve durynském městě Gera. Za téměř třicet let našeho působení na německém trhu jsme vybudovali široké portfolio našich klientů. Každý den za nimi vyjíždí naše dvoučlenné posádky, aby ročně odbavily na 170 tisíc koncových zákazníků. Největší zastoupení mezi přepravovanými artikly má nábytek. A právě na jejich montáž u našich koncových zákazníků hledáme posilu na pozici montér nábytku a kuchyní.

Náplň práce:

  • Montáž nábytku a kuchyňských linek
  • Opravy a renovace starších nebo poškozených kusů nábytku nebo jeho částí
  • Opravy a montáž čalouněných kusů nábytku
  • Práce v dílně i u klientů

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání v oboru truhlář, tesař, čalouník či prokazatelná praxe v oblasti jemného zpracování dřeva pro výrobu nábytku nebo na pozicích technika pro montáž nábytku a podobně
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Znalosti němčiny na úrovni alespoň B1

Nabízíme:

  • Nadstandardní příjmy
  • Německou pracovní smlouvu bez agentury na dobu neurčitou
  • Německé sociální a zdravotní pojištění, důchodové pojištění a další výhody
  • Příspěvek na důchodové spoření
  • Pomoc se zajištěním ubytování

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář