Job Weasel - Prace v Nemecku Montér - Annaberg-Buchholz, Německo - Job Weasel

Montér – Annaberg-Buchholz, Německo

Práce v Německu – Montér – Annaberg-Buchholz, Německo

S možností nástupu ihned přijmeme uchazeče na pozici montér / instalatér. Společnost, pro kterou budete pracovat, se specializuje na vytápění a sanitární techniku. Vaším úkolem tak bude provádění prací souvisejících s montáží sanity, vody, topení a vzduchotechniky.  Pracovat budete v objektech klientů, kam patří nejen bytové jednotky nebo rodinné domy, ale také hotely a komerční objekty.

Náplň práce:

  • Montáž topných, sanitárních a ventilačních systémů
  • Kompletní renovace stávajících systémů
  • Údržba a opravy topných a ventilačních systémů
  • Instalace a připojení sanitárních systémů
  • Kontrola dle projektu a provádění prací souvisejících s kvalitou včetně odpovídající dokumentace

Požadavky:

  • Ukončené vzdělání jako mechanik zařízení, instalatér, montér, zámečník nebo technik vzduchotechniky
  • Flexibilita a týmová práce
  • Němčina alespoň B2
  • Řidičský průkaz třídy B a vlastní auto

Na pozici montér / instalatér nabízíme:

  • V závislosti na kvalifikaci 12-14 € / h hrubého
  • Prémie dvakrát ročně na dovolenou a Vánoce
  • Rostoucí mzda i odměny v závislosti na délce trvání pracovní poměru i výkonech
  • Při vhodné kvalifikaci a oboustranném zájmu možnost převzetí pod firmu

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář