Job Weasel - Prace v Nemecku Malíř - Annaberg-Buchholz, Německo - Job Weasel

Malíř – Annaberg-Buchholz, Německo

Práce v Německu – Malíř – Annaberg-Buchholz, Německo

Pro našeho partnera přijmeme uchazeče na pozici malíř pro interiéry i exteriéry. Vaším zaměstnavatelem bude společnost se sídlem v saském Annaberg-Buchholz, za prací ale budete vyjíždět ke klientům, kteří jsou vesměs v dojezdové vzdálenosti do 50 kilometrů od Annabergu. Pracovní doba je jednosměnná, pouze ranní. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:

  • Malířské práce venku a uvnitř
  • Lakování oken a dveří
  • Interiérové a exteriérové práce (včetně tepelné izolace, vnější omítky, výplně sádrokartonu, fasádních prací)
  • Špachtlování a základní nátěr
  • Opravy a údržba fasád a omítek

Požadujeme:

  • Dokončené vzdělání jako malíř nebo lakýrník
  • Předchozí praxe výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pečlivost a samostatnost
  • Němčina min A2-B1

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Německé sociální a zdravotní pojištění
  • Mzda od 11,67 EUR
  • Prémie formou příspěvků na dovolenou a Vánoce
  • Podporu česky mluvícího týmu

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs v Annaberg-Buchholz.

Ucházet se o tuto nabídku

Zanechat komentář