Job Weasel - Prace v Nemecku Malíř a lakýrník - Radeberg - Job Weasel

Malíř a lakýrník – Radeberg

Job Expired

Práce v Německu – Malíř a lakýrník – Radeberg

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost poskytující řemeslné práce na 170 místech v Evropě. Aktuálně hledáme uchazeče na pozici malíř a lakýrník pro pobočku v Radebergu (kousek od Drážďan), pracoviště se však bude měnit v závislosti na zakázkách. Nabízíme hlavní pracovní poměr s nástupem ihned a zajímavé platové ohodnocení.

Náplň práce:

  • Jako malíř nebo lakýrník začnete připravnými pracemi, jako je broušení, plnění, základní nátěr, moření apod. v závislosti na povrchu
  • Čas od času bude pracovat v interiérech, kde vymalujete zdi nebo je vytapetujete, případně třeba nalakujete zábradlí a podobně
  • V exteriérech budete natírat a udržovat fasády
  • V případě rekonstrukcí bude třeba, abyste zvládli pečlivě renovovat již hotové, ale staré povrchy
  • Na závěr po sobě práci pečlivě zkontrolujete a provedete případné opravy

Požadujeme:

  • Dokončené vzdělání v oboru malíř / lakýrník NEBO prokazatelná praxe v oboru, která nahradí vzdělání
  • Zodpovědnost, pečlivost, loajalitu
  • Zvládnete pracovat samostatně, ale necháte si poradit
  • Vítáme také ambiciózní uchazeče, kteří mají touhu dostat se kariérně výš – u nás takové lidi chceme!

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Kolegiální pracovní prostředí
  • Profesní rozvoj
  • Zaměstnanecké benefity

Tato nabídka práce na pzoici malíř / lakýrník je vhodná pro muže i ženy. V případě zájmu posílejte životopisy v němčině na mail j_gerschler@heinrich-schmid.de.

Regiony

  • Tato nabídka již není aktuální!